• "PostmodernIsm"

  İlham veren Tasarımlar

  Postmodernizm, mekanda bir derinlik ve anlam duygusu yaratmak için genellikle kültürel referansları ve tarihi unsurları birleştirir. Bu tasarım motiflerin ve sanat eserlerinin kullanılmasıyla sağlanabilir.

 • "Form Fonksiyonu Takip Eder"

  İşlevselliğin Tasarım İle Buluştuğu Yer

  İyi tasarım, bir nesnenin hem pratik hem de görsel yönlerini dikkate alır. İşlevsel, verimli ve kullanımı kolay olmalı, aynı zamanda görsel olarak çekici olmalı ve olumlu bir duygusal tepki yaratmalıdır.

 • "Zamansız Tasarımlar"

  Modaya Yön Veren Tasarımlar

  Her tasarım belirli döneme aittir. Fakat bazı tasarımlar üstünden zaman geçse de asla geçmişte kalmaz ve sürekli güncelliğini korur. Sürekli güncel kalan "Zamansız Tasarımlar" ile modayı oluştur.

 • "Sürdürülebilir Mimari"

  Daha iyi bir yarın için tasarlıyoruz

  Sürdürülebilir mimari olarak da bilinen yeşil mimari, yaşam döngüleri boyunca çevreye duyarlı ve kaynakları verimli kullanan binalar yaratmayı amaçlayan bir tasarım yöntemidir. Bu mimari türü, binaların yapım sürecinin ve işletilmesinin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmanın yanı sıra bina sakinlerinin sağlığını ve refahını iyileştirmeye odaklanır.

Size özel deneyimler tasarlıyoruz.

Dünyanın Her Noktasından Farklı Müşteri Porföyü

Tamamlanmış Proje

Metrekare Mimari Proje

CONSTRUCTION INTERIOR DESIGN Modern Structures ThInkIng outsIde of the box
CONSTRUCTION INTERIOR DESIGN Modern Structures ThInkIng outsIde of the box
1.

Danışmanlık ve ilk toplantı

Ekibimiz; kullanıcımızın ihtiyaçlarını, bütçesini ve zaman çizelgesini görüşmek üzere bir araya gelir.

2.

Konsept Tasarım

Kullanıcımızın gereksinimlerine dayanarak, ekibimiz proje için genel vizyonu özetleyen bir konsept tasarım oluşturur. Bu, eskizleri, 3D modelleri veya bilgisayarda oluşturulmuş renderları içerebilir.

3.

Tasarım Süreci

Kullanıcımız konsept tasarımı onayladıktan sonra, ekibimiz ayrıntılı çizimler ve planlar geliştirmeye başlar. Bu, tasarımın uygulanabilir olmasını sağlamak için mühendisler, yükleniciler ve diğer uzmanlarla işbirliği yaparak süreci yönetiyoruz.

4.

Tasarım Uygulama Süreci

Kişiselleştirilmiş tasarımlarımızın alanda uygulama sürecinin doğrudan içinde veya dışarıdan takip ederek sürekli parçası olmaya özen gösteriyoruz. Ekibimiz tasarım son haline gelene kadar, her aşamada müşterimiz ile beraber hareket ediyoruz.

"Hikayemize Ortak Olun"

Geleceği Bugünden Tasarlamak

Archy was founded in 1936 in Chicago, USA. The company was established by Louis Skidmore and Nathaniel Owings, and later joined by John O. Merrill.

SOM has been responsible for the design of many notable buildings worldwide, including the Sears Tower (now known as Willis Tower) in Chicago, which was the world's tallest building from 1973 to 1998. The company has also designed the John Hancock Center, One World Trade Center, and Burj Khalifa, which is currently the tallest building in the world.

Throughout its history, SOM has been recognized for its innovative designs and commitment to sustainability. 

We believe that good design should not only be aesthetically pleasing, but also functional and environmentally responsible. Our approach to architecture is rooted in a deep understanding of our clients' needs and the context in which we are designing. We work closely with our clients throughout the entire design process to ensure that their vision is realized and that their space is both beautiful and practical.

"Geleceğe Miras Bırakıyoruz"

İster mimar, ister tasarımcı ya da sadece bir kullanıcı olun, en son projelerimizin size ilham vereceğinden ve sizi zorlayacağından emin olabilirsiniz.

Mimari Yazılarımız

Hayallerinizi Beraber Tasarlayalım