Hakkımızda

Hakkımızda

“Mimarlık müşteri olmadan üretilemeyen tek sanat şeklidir.”

“EIK Design Studio, Türkiye’nin önde gelen mimari, iç mimari, inşaat, Kurumsal kimlik, kavramsal tasarımlar ve uygulamalar yapan İstanbul merkezli bir firmasıdır. Konusunda 15 yıldan fazla tecrübesi olan firmamız otelden hastaneye, konut projelerinden ofis projelerine, perakende satış mağazalarından fabrika binalarına kadar projelendirme, tasarım & konsept ve uygulama alanlarında faaliyet gösteriyor. Hizmet verdiklerimiz arasında ulusal ve uluslararası operasyonlara sahip şirketler, örneğin; Burberry, Lacoste,Gant, G-Star, Swatch, Nautica, Superstep, SıuperKids, Occasion, Seven Seans, Modern Karton, Modern Enerji, Eren Holding ve daha birçok şirket yer almaktadır. Aynı zamanda NBA & NFL oyuncuları, ulusal voleybol oyuncuları, Hollywood aktör ve aktristleri, oteler ve takip eden sayısız farklı sektörler yer almaktadır.

EIK Design Studio olarak bir proje üzerinde çalışmaya başlarken her zaman basit bir kural ile yaklaşıyoruz;

“SİZİN, BENİM VE BİZİM.”

Yeni bir müşteri ile başlarken müşteriden ihtiyaçlarını, zevklerini, deneyimlerini belirtmesini isteriz. Biz de teknik bilgimizi, eğitim ve tecrübelerimizi onlara sunarız. Önemli olan doğru sinerjiyi yakalamak ve bu ögeleri herkesi mutlu edecek şekilde birleştirmek.

Bir mimar / tasarımcı, projeler için terapist gibidir. Müşterilerimizin projelerini teknik bilgimizle donatıp, estetiğimizle yorumlarken, nasıl görülmesi, kullanılması ve hissedilmesi gerektiğine inandığımız şekilde tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Mimarlık müşteri olmadan üretilemeyen tek sanat şeklidir. Bu nedenle işlevsellik; kişisel memnuniyetle izole edilmiş, teknik bilgiyle donatılmış, sanatsal çizgilerle süslenmiş (desteklenmiş) nihai amacımızdır.

Binalarınızı ve yaşam alanlarınızı şekillendirirken onlar da bizi şekillendirir. EIK Design Studio ailesi projelerden sonra müşterilerini ailesine katarak günden güne büyüyen ve mimarlığın müşteri olmadan verilemeyen tek sanat şekli olduğuna inanarak yoluna devam eden bir firmadır.”